Koimex Świebodzin

W ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym CEGBUD Sp. z o.o. z pobliskiego Wolsztyna, zaznaczyliśmy swoją obecność na trzech etapach budowy dla Koimex S.A.. W Świebodzinie mieliśmy okazję zamontować niemal każdy z naszych produktów. Zaczynając od pasm świetlnych, zarówno stałych jak i z klapami przewietrzającymi, przez świetliki i wyłazy dachowe, aż po klapy dymowe punktowe wraz z niezbędną do ich prawidłowego działania instalacją. W każdym z naszych produktów wykorzystaliśmy technologię NRO KERA Fire Protect, zapewniającą klasyfikację Broof(t1)

Klient

Przedsiębiorstwo Budowlane CEGBUD Sp. z o.o.

Data

31 październik 2021

Lokalizacja

Świebodzin, Polska
Dino Sierpc
Poprzedni

Dino Sierpc

Leave review
Do zadania zleconego przez Atlas Ward Polska Sp. z o.o. podeszliśmy kompleksowo. W pierwszym etapie nasze prace polegały na przygotowaniu projektu systemu oddymiania dla Centrum Logistycznego Dino w Sierpcu. Zapewniliśmy także dostawę i montaż zaproponowanych w naszym projekcie rozwiązań. W celu zapewnienia skutecznego odprowadzenia dymu z budynku, zastosowaliśmy punktowe klapy dymowe z napędem pneumatycznym wraz z niezbędną instalacją. Klapy dymowe zostały dodatkowo wyposażone w kraty antyupadkowe. W celu doświetlenia pomieszczeń wewnątrz budynku, zastosowaliśmy świetliki dachowe w technologii NRO KERA Fire Protect, która zapewnia klasyfikację Broof(t1). Dostęp na dach zapewniają wyłazy dachowe Kera Awak.
Klient
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
Data
30 wrzesień 2021
Lokalizacja
Sierpc, Polska
Read More
Panattoni Wałbrzych
Następny

Panattoni Wałbrzych

Leave review
Kolejny ważny projekt zlecony przez Atlas Ward Polska Sp. z o.o.. Jako Kera Awak jesteśmy obecni już na trzech etapach budowy Obiektu logistyczno-magazynowego z biurowcem w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Budynki służyć będą Panattoni Development Europe Sp. z o.o.. Prace dla Atlas Ward za każdym razem stanowią dla nas możliwość pokazania pełnego wachlarza możliwości. Dla każdego z etapów przygotowaliśmy projekt oddymiania, a także symulację CFD oceniającą poprawność funkcjonowania instalacji wentylacji pożarowej. Zaproponowane w projekcie rozwiązania zostały przez nas dostarczone i zamontowane. Zastosowano punktowe klapy dymowe z napędem pneumatycznym wraz z niezbędną instalacją. Klapy wyposażyliśmy w kraty antyupadkowe, natomiast za dopływ naturalnego i równomiernego oświetlenia do pomieszczeń wewnątrz budynku odpowiedzialne są świetliki dachowe z pokryciem w technologii NRO KERA Fire Protect, zapewniającej klasyfikację Broof(t1).
Klient
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
Data
26 styczeń 2022
Lokalizacja
Wałbrzych, Polska
Read More