Dino Sierpc

Do zadania zleconego przez Atlas Ward Polska Sp. z o.o. podeszliśmy kompleksowo. W pierwszym etapie nasze prace polegały na przygotowaniu projektu systemu oddymiania dla Centrum Logistycznego Dino w Sierpcu. Zapewniliśmy także dostawę i montaż zaproponowanych w naszym projekcie rozwiązań. W celu zapewnienia skutecznego odprowadzenia dymu z budynku, zastosowaliśmy punktowe klapy dymowe z napędem pneumatycznym wraz z niezbędną instalacją. Klapy dymowe zostały dodatkowo wyposażone w kraty antyupadkowe. W celu doświetlenia pomieszczeń wewnątrz budynku, zastosowaliśmy świetliki dachowe w technologii NRO KERA Fire Protect, która zapewnia klasyfikację Broof(t1). Dostęp na dach zapewniają wyłazy dachowe Kera Awak.

Klient

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Data

30 wrzesień 2021

Lokalizacja

Sierpc, Polska
MZK Szczecin
Poprzedni

MZK Szczecin

Leave review
Na zlecenie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego OL-AN Aneta Olejniczak ze Skwierzyny, podjęliśmy się wymiany szklanych pasm świetlnych na dachu istniejącego budynku Tramwajów Szczecińskich. Stare pasma zastąpiliśmy pasmami świetlnymi Kera Awak z pokryciem z poliwęglanu komorowego w technologii NRO KERA Fire Protect, zapewniającej klasyfikację Broof(t1). Oprócz równomiernego doświetlenia wnętrza budynku, zapewniliśmy także jego użytkownikom funkcję przewietrzania, montując w pasmach klapy przewietrzające wraz z niezbędną instalacją elektryczną.
Klient
PW OL-AN Aneta Olejniczak
Data
31 sierpień 2021
Lokalizacja
Szczecin, Polska
Read More
Koimex Świebodzin
Następny

Koimex Świebodzin

Leave review
W ramach współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym CEGBUD Sp. z o.o. z pobliskiego Wolsztyna, zaznaczyliśmy swoją obecność na trzech etapach budowy dla Koimex S.A.. W Świebodzinie mieliśmy okazję zamontować niemal każdy z naszych produktów. Zaczynając od pasm świetlnych, zarówno stałych jak i z klapami przewietrzającymi, przez świetliki i wyłazy dachowe, aż po klapy dymowe punktowe wraz z niezbędną do ich prawidłowego działania instalacją. W każdym z naszych produktów wykorzystaliśmy technologię NRO KERA Fire Protect, zapewniającą klasyfikację Broof(t1)
Klient
Przedsiębiorstwo Budowlane CEGBUD Sp. z o.o.
Data
31 październik 2021
Lokalizacja
Świebodzin, Polska
Read More