https://awak.pl/images/logo/kera_awak_logo.svg

Serwis i montaż urządzeń przeciwpożarowych

Oferujemy serwis i montaż zakupionych u nas produktów. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy zaprojektują i zamontują wybrany przez Ciebie system. Serwisem i przeglądami okresowymi naszych produktów zajmujemy się osobiście, dbając o komfort użytkowników obiektu. Obecnie oferujemy:

 

Wycena naszych wyrobów wraz z dostawą i montażem odbywa się w dziale sprzedaży obiektowej Kera Awak. Klienci mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów w doborze odpowiednich klap dymowych punktowych lub umiejscowionych w pasmach.

Oprócz klap dymowych, doradzamy również w doborze rozwiązań doświetlających takich jak świetliki stałe czy pasma świetlne. Dbamy o spójny, estetyczny wygląd połączony z solidnym wykonaniem.

 

Nasze rozwiązania z powodzeniem montujemy na obiektach użyteczności publicznej, halach magazynowych, biurowcach, galeriach handlowych, zakładach produkcyjnych.

 

Gwarantujemy wsparcie naszych specjalistów i ekip montujących na każdym etapie prac. Począwszy od doboru produktów do istniejącego projektu, jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego.

  Projekt

 

Nasze zadanie nie kończy się podczas odbioru końcowego inwestycji. Dział serwisu Kera Awak dokonuje przeglądów okresowych, będących gwarancją poprawnego działania naszych systemów oddymiania oraz utrzymania produktów w nienaruszonym stanie. Podczas przeglądu, klapa dymowa wraz z całym układem wyzwalania, osprzętem oraz przewodami zasilającymi jest sprawdzona pod względem zdolności działania i gotowości eksploatacyjnej. W przypadku konieczności, klapy dymowe są konserwowane lub naprawiane.

 

Każdy z produktów Kera Awak podlega serwisowi. Jako producent rozwiązań, oferujemy wymianę niemal każdego elementu naszego wyrobu w przypadku stwierdzenia usterki lub nieprawidłowego działania, a także w przypadku chęci wymiany rodzaju sterowania klapy bądź świetlika z funkcją przewietrzania.

 

Nasze produkty zapewnią Ci bezpieczeństwo na wypadek pożaru. W razie potrzeby naprawimy zakupione elementy! Rozumiemy, że te systemy są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa, dlatego przeprowadzamy szybki serwis wysokiej jakości, żeby nasze systemy mogły Ci posłużyć przez kolejne lata!

 

Hala Przeclaw